Zaproszenie z MLZPiT Krakowiak

11 dni temu

Drodzy Rodzice, Opiekunowie,

zapraszamy na rodzinne święto folkloru. Zabierzcie ze sobą swoich domowników i cieszcie się atrakcjami, jakie dla Was przygotowaliśmy.

8 czerwca w Parku Kurdwanów (okolice muszli koncertowej, przy górce i placu zabaw ze statkiem) w godzinach 14.30 – 19.00 odbędą się LUDOWE ECHA KURDWANOWA. W programie m.in. warsztaty cukiernicze, tworzenie makramy, a także haftu matematycznego, zajęcia plastyczne i językowe, kurs pierwszej pomocy, porady Straży Miejskiej dotyczące ruchu pieszych, słodkości, produkty regionalne, dmuchane atrakcje dla najmłodszych, jak również wiele innych. Scenę zapełnią natomiast uczestnicy zajęć MZLPiT „Krakowiak", wychowankowie okolicznych placówek oświatowych i aktywni seniorzy z Dzielnicy XI.  Ponadto zawita do nas gość specjalny ZPiT „Czerwone Korale" z Zielonek. Zapraszamy!

Państwa dzieci zaprezentują programy taneczne:

Grupa I i II program „Ptaszki z Łobzowa”

Grupa III program „Tańce i zabawy z regionu opoczyńskiego”

Grupa IV program „Tańce i pieśni z Górnego Śląska”

Grupa V program „Kaszubskie przedszkole”

Grupa VI program „Suita Krakowska”

Prosimy o zapisy u wychowawczyń grup do dnia 17 maja. Dokładne informacje dotyczące strojów
i godziny spotkania pod sceną prześlę drogą mailową po skompletowaniu listy tancerzy i tancerek.

Dziękuję

Marta Graca