Święto Dzielnicy XI
4 dni temu
Przekazujemy materiały dotyczące Święta Dzielnicy XI otrzymane z MDK im. Gałczyńskiego - organizatora.



Regulamin: Pobierz plik pdf
DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA BĘDĄ MIEĆ WYSTĘP PLANOWO O 15.50 NA SCENIE (SZCZEGÓŁY CO DO STROJU I MIEJSCA ZBIÓRKI PRZEKAZAŁY LUB PRZEKAŻĄ JESZCZE PANIE NAUCZYCIELKI). GDYBY DO KOGOŚ TAKA INFORMACJA NIE DOTARŁA, TO PROSIMY O KONTAKT.
PONADTO W GODZ. 16.10-18.00 NASZE PRZEDSZKOLE BĘDZIE MIAŁO SWOJE STOISKO (NR 13:)) Z RÓŻNYMI ATRAKCJAMI - ZAPRASZAMY:)