Dzień Talentów - cz. 1

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy Państwu i dzieciom za zgłoszenia do Dnia Talentów :)

19 marca 2021 r. odbył się grupowy etap konkursu!

Widać było pasję w występach najmłodszych oraz wkład pracy Państwa Rodziców – osób przygotowujących dzieci do zaprezentowania swojego talentu na forum przedszkolnym.

Wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie, z wielką przyjemnością się je oglądało:)

Zgodnie z zasadami Dnia Talentów, podczas grupowego etapu zostały wyłonione dzieci
do części ogólnoprzedszkolnej, która będzie miała miejsce 26 marca 2021 r. (w godz. 9.30-10.30: grupy młodsze I, II i III, zaś w godz. 10.30-11.30: grupy starsze IV, V i VI).

Gratulujemy wszystkim wykonawcom talentów i świetnych występów:):):)

Mieliśmy zaszczyt zobaczyć w grupach występy: gr. I: Zofii, gr. II: Aleksandry, Szczepana, Dawida, Gabrieli, Urszuli, Adama, Jakuba, gr. III: Mai, Leny, gr. IV: Nikoli, Agaty, Hanny, Filipa, Kuby, gr. V: Urszuli, Anny, Anny i Mateusza, Laury, Adama, Mirosława, gr. VI: Agaty, Leny, Natalii, Judyty, Julii, Pawła, Adama :):):)

Informujemy, iż decyzją grupowych jury w etapie ogólnoprzedszkolnym wystąpią następujące dzieci z grup młodszych: gr. I: Zofia, gr. II: Gabriela, Jakub, gr. III: Lena, Maja, Mikołaj, z grup starszych: gr. IV: Hanna, Nikola, gr. V: Anna, Mateusz, Urszula, gr. VI: Lena, Julia.

26 marca 2021 r. wszystkie dzieci, zarówno te występujące w etapach grupowych, jak i te, które będą prezentować swój talent w części ogólnoprzedszkolnej, otrzymają dyplomy oraz pamiątkowe upominkiJJJ będziemy też pamiętać o dzieciach, które się rozchorowały
i będą chcieć wystąpić w grupach po powrocie do przedszkola – na nich też będą czekały niespodzianki:)

Szczegółowe informacje, co do rodzaju zaprezentowanego talentu oraz zdjęcia umieścimy na stronie internetowej po 26.03.:)