Współpraca z Biblioteką

ponad 3 lat temu

W miesiącu czerwcu ramach współpracy z Krakowską Biblioteką – Filia 40 przy ul. Łużycka 55, nauczycielki z poszczególnych grup czytają i zapoznają dzieci z literatura dziecięcą związaną z wakacjami, przyjaźnią z ludźmi i zwierzętami, rozwiązują zagadki, poszerzają słownictwo.

W tym miesiącu dzieci poszerzą swoją wiedzę czytając m.in. następujące pozycje książkowe:

GR I - „Kraina zagadek”, „Bajki o szczęściu”, Gospodarstwo ekologiczne”, „Praca na wsi”, „Wakacje na wsi”

GR II - „Zuzia jedzie na wakacje”, „Falco – pies lotniskowy”, „Woda”, „Warzywa”

GR III – „Wszyscy moi przyjaciele”, „Nudzimisie i przyjaciele”, „ Opowiadania dla przedszkolaków”

GR IV – Wielka księga zagadek”, „Opowiadania do chichotania”, „Rymowanki dla dzieci”, „W zielonej dolinie”, „Luna - pies terapeuta”

GR V –„ Nudzimisie – ostatnie spotkanie”, „Nudzimisie i przedszkolaki”

GR VI – „Nudzimisie na wakacjach”, „ Nudzimisie idą do szkoły”

Prace plastyczne w wykonaniu dzieci na temat czytanej literatury będzie można oglądnąć od 21.06 w bibliotece.