Opłaty za styczeń 2023 r.

rok temu

OPŁATY ZA KORZYSTANIE Z WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO ORAZ ZA WYŻYWIENIE – W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Co zrobić, aby dokonać opłaty?

1. Przypomnieć sobie jaki numer indywidulany dotyczący odpłatności został przypisany Państwa dziecku (rodzice każdego dziecka otrzymali od przedszkola pisemnie taką wiadomość).
  2. Sprawdzić w tabeli (wywieszonej pod tą informacją) z numerami dzieci oraz kwotami do zapłaty za konkretny miesiąc, jaką kwotę należy uiścić za dane dziecko.
  3. Dokonać wpłaty na konto bankowe do 14 dnia danego miesiąca.

(Do tego dnia opłata ma już wpłynąć na konto MCOO).

Należy wpłacić DOKŁADNIE taką kwotę jaka została podana!!!

( nr rachunku bankowego)

Odbiorca:

MCOO w Krakowie

Samorządowe Przedszkole nr 163

ul. Podedworze 2a

30-686 Kraków

Imię i nazwisko dziecka oraz informację „Opłata za przedszkole za miesiąc…” (napisać za jaki miesiąc i rok).

(Jeśli ktoś z Państwa ma w naszym przedszkolu więcej niż jedno dziecko to patrzy na kwoty dla każdego dziecka. Następnie należy zrobić każdemu dziecku osobny przelew).

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących tematu odpłatności, prosimy o kontakt z kancelarią przedszkola.

SERDECZNIE PROSIMY O TERMINOWE I SOLIDNE DOKONYWANIE OPŁAT!!!