Drodzy Rodzice!

Bardzo serdecznie prosimy Państwa o to, aby przyprowadzać do przedszkola dzieci ZDROWE!!!!

Ostatnio nie ma dnia, aby Panie nauczycielki nie dzwoniły do rodziców z informacją o złym samopoczuciu dzieci.

Siłą rzeczy infekcje w grupie przedszkolnej bardzo szybko się "roznoszą" na pozostałe dzieci oraz pracowników.

Prosimy, dbajmy o zdrowie swoje i osób w naszym otoczeniu.

Na ten moment (07.02.2023 r.) są nieobecne cztery panie nauczycielki (jedna z grupy I, dwie z grupy VI oraz jedna z grupy V).

W związku z tym oraz biorąc pod uwagę fakt, iż w grupach jest mniejsza ilość dzieci, przedszkolaki przebywać będą w grupach łączonych i będą organizowane zastępstwa. Obecnie grupa VI jest łączona z grupą IV. W grupie V organizowane są zastępstwa i może się zdarzyć, iż grupa V będzie łączona popołudniami z grupa III. Dalsze decyzje, co do organizacji pracy będziemy podejmować na bieżąco.