Zapisy na miesiąc SIERPIEŃ 2024 r. - dla dzieci z innych przedszkoli!

3 tygodnie temu

Zakończyliśmy zapisy dzieci z naszego Przedszkola na sierpień 2024 r. Złożenie karty zapisu przez rodziców „naszych” dzieci do 5 kwietnia 2024 r. do godziny 9.00 jest równoznaczne z przyjęciem dziecka do przedszkola na miesiąc sierpień 2024 r. Zaś niezłożenie karty zapisu w tym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu na sierpień 2024 r.

Przedszkole dysponuje 2 wolnymi miejscami na miesiąc SIERPIEŃ 2024 r. dla dzieci z innych przedszkoli.

Nabór na SIERPIEŃ 2024 r. dla dzieci z innych przedszkoli prowadzony jest z uwzględnieniem pierwszeństwa przyjęcia wg następujących kryteriów:

1. Dzieci uczęszczające do przedszkoli z terenu dzielnicy XI, zamkniętych na dwa miesiące wakacyjne.
  2. Dzieci uczęszczające do  przedszkoli zamkniętych na dwa miesiące na terenie Krakowa.
  3. Pozostałe dzieci.

W przypadku większej ilości zgłoszeń niż miejsc, którymi dysponuje przedszkole, będzie brana pod uwagę kolejność złożenia karty.

Dzieci będą przebywać w miarę możliwości w grupach o zbliżonym wieku, będą tworzone nowe grupy wakacyjne.

Kartę zapisu z pieczątką przedszkola, do którego uczęszcza dane dziecko w bieżącym roku szkolnym, można złożyć w kancelarii przedszkola w okresie od 8 do 9 kwietnia 2024 r. według poniższego harmonogramu:

Poniedziałek: 12.30-15.30

Wtorek: 8.30-10.30

Karta zapisu na sierpień 2024 r. do pobrania:  https://images.dlaprzedszkoli.eu/przedszkole163/karta-zapisu-wakacje-2024-r.pdf (kartę prosimy wydrukować dwustronnie). Karta musi być podpisana przez oboje rodziców na obu stronach.

Do Rodziców dzieci z innych przedszkoli, które zostaną przyjęte na sierpień 2024 r. pracownik kancelarii wykona telefon z potwierdzeniem przyjęcia do 12 kwietnia 2024 r. . Jeśli ktoś z Państwa nie otrzyma do tego czasu telefonu w tej sprawie, tzn, że Państwa dziecko nie zostało przyjęte na miesiąc sierpień 2024 r.  do naszego przedszkola.