Wyniki konkursu w ramach Ludowych Ech Kurdwanowa

ponad 3 lat temu

Szanowni Państwo! Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż odnieśliśmy bardzo ważny dla nas sukces:)

Nasze Przedszkole brało udział w Ludowych Echach Kurdwanowa organizowanych przez Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Krakowiak.

Każda grupa z naszego przedszkola aktywnie zaangażowała się w konkurs:) i z tego względu nasze przedszkole otrzymało Dyplom za najliczniejszy udział w Ludowych Echach Kurdwanowa, Moja Mała i Duża Ojczyzna, Odsłona wirtualna.

Ponadto grupa V zajęła zaszczytne I miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej odbywającym się w ramach wspomnianego wyżej wydarzenia.

Oprócz dyplomów nasze Przedszkole wzbogaciło się też o nagrody. Za powyższe wyróżnienia otrzymaliśmy 3 odtwarzacze CD, które wzbogacą naszę "muzyczną" bazę w przedszkolu oraz śpiewniki, książeczki tematyczne oraz płyty CD (książeczki oraz płyty dzieci z grupy V otrzymają do domu).

Wszystkim naszym twórczym Przedszkolakom i ich Paniom nauczycielkm gratulujemy wyników:) Szczególne słowa uznania kierujemy dla grupy V:)

Dziękujemy serdecznie Organizatorom za docenienie naszej pracy :):):) i liczymy na dalszą owocną współpracę:)